Ohjaajat, ryhmien vetäjät ja ver­tais­toi­mi­jat

Tälle sivulle on koottu mm. liikunta- ja muiden ryhmien ohjaajien, ryhmien vetäjien sekä vertaistoimijoiden yhteystiedot.
Vaalea opaskoira valjaissa

Tällä sivulla

Ohjaajat ja ryhmien vetäjät vuonna 2022

Vertaistoimijoiden ja -toiminnan yhteyshenkilö

Tonteri Ari
p. 050 521 1925
ari.tonteri@gmail.com

Vertaistoimijat

Lahti

Hannu Huovinen, p. 040 070 0384, hannu.huovinen@pp.nkl.fi
Marja Äystö, p. 040 071 6121, marjukka@iki.fi 

Hollola

Eero Laakso, p. 040 544 3357, laakso.eero@phnet.fi

Heinola

Seija Saari, p. 040 733 9233, seija.saari@phnet.fi

Riihimäki

Tarja Simonen, p. 050 376 6588, inari.simonen@pp.inet.fi

Asikkala

Sirkka Kesäniemi, p. 040 545 2356

Vertaistoimijat ovat vapaaehtoisia tukijoita ja kuuntelijoita.

Tiedottaja

Jokinen Katjaana
p. 044 705 4060
toimisto@phn.fi

Liikuntavastaava

Huovinen Hannu
p. 0400 700 384
hannu.huovinen@pp.nkl.fi
Henkilöesittely

Viriketoimikunnan vetäjä

Lahtinen Maarit
p. 050 577 3378
maarit.lahtinen@elisanet.fi

Tiistaikahvilavastaava

Jokinen Katjaana
p. 044 705 4060
toimisto@phn.fi

Käsityövastaavat

Jouni Rantala
p. 044 493 4422
puheenjohtaja@phn.fi

Kia-Maria Tervo
p. 044 255 4912
kia_tervo@hotmail.com

Vapaaehtoistoiminnan yhteyshenkilö

Jokinen Katjaana
p. 044 705 4060
toimisto@phn.fi

Turvallisuus- ja ympäristövastaavat

Kaj Laamanen
p. 040 961 7090
kaj.laamanen@gmail.com

Huovinen Hannu
p. 040 0700 384
hannu.huovinen@pp.nkl.fi

 


Sivu päivitetty