Hallitus ja toi­mi­kun­nat

Vaalea opaskoira valjaissa

Tällä sivulla

Hallitus vuonna 2021

Puheenjohtaja

Jouni Rantala
p. 050 910 6462
puheenjohtaja@phn.fi
jonex64@hotmail.com

Varapuheenjohtaja

Ari Tonteri
p. 050 521 1925
ari.tonteri@gmail.com

Jäsenet

Hannu Huovinen
p. 040 0700 384
hannu.huovinen@pp.nkl.fi

Kaj Laamanen
p. 040 961 7090
kaj.laamanen@gmail.com

Sami Partanen
p. 040 510 7211
sami.partanen1973@gmail.com

Heikki Pokki
p. 050 538 1147
heikki.pokki@pp.nkl.fi

Marja Äystö
p. 040 071 6121
marja.aysto@saunalahti.fi

Varajäsenet

Tarja Simonen
inari.simonen@pp.inet.fi

Kia-Maria Tervo
kia_tervo@hotmail.com

Anastasia Vilkki
anastasia.vilkki@me.com

Toimikunnat vuonna 2021

Taloustyöryhmä

Rantala Jouni, puheenjohtaja
p. 050 910 6462
jonex64@hotmail.com
Äystö Tapio
Tonteri Ari
Jokinen Katjaana, sihteeri tarvittaessa

Viriketoimikunta

Lahtinen Maarit, puheenjohtaja
Tuokkostie 1 F 48, 18200 Heinola
p. 050 577 3378

Lepolatoimikunta

Rantanen Jouni, puheenjohtaja
p. 050 910 6462
jonex64@hotmail.com
Partanen Tapio

TTPOR - Tietotekniikkapalvelun ohjausryhmä

Tonteri Ari, puheenjohtaja
Hämeenkatu 60 A 1, 11100 Riihimäki
p. 050 521 1925, ari.tonteri@gmail.com

Laamanen Kaj
Pokki Heikki
Ylä-Outinen Ilkka (Kasu)
Räsänen Jari (Kasu)
Puustinen Timo (varajäsen Kasu)
Hänninen Pirjo (ESN)
Juntikka Erkki (varajäsen ESN)
Kauppinen Ville, sihteeri

Sokeiden viikon työryhmä (v. 2021-2022 teema ”Sano se sanoin”)

Sarapuu Sylvi, työryhmän vetäjä
Urpupolku 6 A 13, 15240 Lahti
p. 045 657 3908


Sivu päivitetty