Siirry pääsisältöön

Hallitus ja toi­mi­kun­nat

Vaalea opaskoira valjaissa

Tällä sivulla

Hallitus vuonna 2022

Puheenjohtaja

Jouni Rantala
p. 044 493 4422
puhelimitse tavoitettavissa ma ja to klo 10-14
puheenjohtaja@phn.fi

Varapuheenjohtaja

Ari Tonteri
p. 050 521 1925
ari.tonteri@gmail.com

Jäsenet

Raija Halme
p. 040 831 0400
raija_halme@hotmail.com

Kaj Laamanen
p. 040 961 7090
kaj.laamanen@gmail.com

Heikki Pokki
p. 050 538 1147
heikki.pokki@pp.nkl.fi

Kia-Maria Tervo
p. 044 255 4912
kia_tervo@hotmail.com

Marja Äystö
p. 040 071 6121
marja.aysto@saunalahti.fi

Varajäsenet

Sami Partanen
sami.partanen1973@gmail.com

Tarja Simonen
inari.simonen@pp.inet.fi

Anastasia Vilkki
anastasia.vilkki@me.com

Toimikunnat vuonna 2022

Taloustyöryhmä

Rantala Jouni, puheenjohtaja
p. 044 493 4422
puheenjohtaja@phn.fi

Tonteri Ari
Jokinen Katjaana, sihteeri tarvittaessa

Viriketoimikunta

Lahtinen Maarit, virikevastaava
p. 050 577 3378
maarit.lahtinen@hotmail.fi

TTPOR - Tietotekniikkapalvelun ohjausryhmä

Ohjausryhmä valvoo alueellista tietotekniikan yhteistoimintaa.

Tonteri Ari, puheenjohtaja (PHN ry)
p. 050 521 1925, ari.tonteri@gmail.com

Laamanen Kaj (PHN ry)
Pokki Heikki (PHN ry)
Vilkki Anastasia (PHN ry)

Ylä-Outinen Ilkka (Kasu)
Räsänen Jari (Kasu)
Puustinen Timo (varajäsen Kasu)

Toivanen Pentti (varajäsen ESN)
Juntikka Erkki (ESN)

Kauppinen Ville, sihteeri (PHN ry)