Siirry pääsisältöön

Hallitus ja toi­mi­kun­nat

Vaalea opaskoira valjaissa

Tällä sivulla

Hallitus vuonna 2023

Puheenjohtaja

Jouni Rantala
p. 044 493 4422
puhelimitse tavoitettavissa ma ja to klo 10-14
puheenjohtaja@phn.fi

Varapuheenjohtaja

Ari Tonteri
p. 050 521 1925
ari.tonteri@gmail.com

Jäsenet

Raija Halme
p. 040 831 0400
raija_halme@hotmail.com

Maarit Lahtinen
p. 050 577 3378
maarit.lahtinen@hotmail.fi

Katariina Laine
p. 045 145 8485
katariina.laine@phnet.fi

Kia-Maria Tervo
p. 044 255 4912
kia_tervo@hotmail.com

Marja Äystö
p. 040 071 6121
marja.aysto@saunalahti.fi

Varajäsenet

Mika Koponen
p. 040-0698477
mikarastor@gmail.com

Antti Penttilä
p. 044 062 4705
anttisapenttila@gmail.com

Heikki Pokki
p. 050 538 1147
heikki.pokki@gmail.com

Toimikunnat vuonna 2023

Taloustyöryhmä

Rantala Jouni, puheenjohtaja
p. 044 493 4422
puheenjohtaja@phn.fi

Tonteri Ari
Vilkki Anastasia

Jokinen Katjaana, sihteeri tarvittaessa

Viriketoimikunta

Lahtinen Maarit, virikevastaava
p. 050 577 3378
maarit.lahtinen@hotmail.fi

TTPOR - Tietotekniikkapalvelun ohjausryhmä

Ohjausryhmä valvoo alueellista tietotekniikan yhteistoimintaa.

Tonteri Ari, puheenjohtaja (PHN ry)
p. 050 521 1925, ari.tonteri@gmail.com

Laamanen Kaj (PHN ry)
Pokki Heikki (PHN ry)

Ylä-Outinen Ilkka (Kasu)
Räsänen Jari (Kasu)
Puustinen Timo (varajäsen Kasu)

Toivanen Pentti (varajäsen ESN)
Juntikka Erkki (ESN)

Kauppinen Ville, sihteeri (PHN ry)